O nas

Cześć, z tej strony Outly Team!

Zacznijmy od początku... Kim my tak właściwie jesteśmy?

Outly.pl to nowy start-up na polskim rynku, założony i funkcjonujący w samym sercu Lublina. Jesteśmy zespołem tworzącym nowoczesny internetowy outlet z modną tanią odzieżą, a naszym sloganem jest hasło: "Najlepsze marki, najniższe ceny"

Czym się zajmujemy?

Filarem naszej działalności jest sprzedaż markowych ubrań świetnej jakości, w wyjątkowo korzystnych cenach! Wszystkie nasze produkty są nowe i pochodzą z końcówek kolekcji, zwrotów konsumenckich oraz nadwyżek magazynowych, dzięki czemu nie musisz się martwić o stan Twoich przyszłych ubrań i dodatków - gwarantujemy najwyższą jakość, oryginalnych marek. Wszystkie produkty są przez nas dokładnie sprawdzane.

Dlaczego warto kupować u nas?

Jeżeli szukasz taniej modnej odzieży, jesteś w odpowiednim miejscu! Twórz i wyrażaj swój unikalny styl, poprzez asortyment, którego nie znajdziesz w każdej sieciówce. Wspieramy ideę odpowiedzialnej mody - poprzez zakup ubrań z końcówek kolekcji przyczyniasz się do ratowania planety i wsparcia działań ekologicznych, jednocześnie ograniczając trend fast fashion. 
W ramach podziękowania za Twoje zaufanie wobec naszego outletu, odwdzięczamy się darmową dostawą dla zamówień powyżej 300zł oraz 100 dniami na zwrot zamówienia!